reiki nedir

Reiki Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hastalıkların tedavisi mümkün müdür?

Reiki hakkında çok defa sorulan sorular var. bu zamana kadar yoğunluktan dolayı bir türlü bu sorulara cevap verecek nitelikte bir yazı yazmak istesemde kısmet bugüneymiş diyerek Bu konudaki sorulara kısaca yanıt vermek istiyorum. Reiki evrensel yaşam enerjisi demektir. rei evrensel, ki; chi diyede prana diyede geçer yaşam enerjisi anlamına gelir. büyük bir kaynaktan akan enerji kaynağıdır ve bunlar frekans frekanstır.

Devamı
Yorum bırak
erken kalkmak

Sabahları Erken Kalkabilmek için Birkaç Yöntem

Sabahları erken kalkmak için aklınıza gelen her şeyi yapmış olmanıza rağmen yine de zorlanıyor musunuz? Ya da haftanın dört günü erken kalkıp beşinci gün bitkin mi düşüyorsunuz? Hepsi bir yana, hafta sonu sadece sekiz saat uyumanıza rağmen bunun size tembellik ve ağırlıktan başka bir şey kazandırmadığını mı düşünüyorsunuz?

Devamı
Yorum bırak
enerjisel mekan temizliği

Evimizdeki Negatif Enerjiyi Tespit Etmek Ve Arınma Yöntemleri

Evlerimiz dışarıdaki yaşam mücadelesinden sonra sığındığımız limanlar gibi… Rahatlama, sevgiyi paylaşma ve tükenen enerjimizi yenileme yeri olan evlerimiz zaman içinde kendi düşüncelerimizin veya diğer insanların yaydığı negatif enerjilerle dolabilir. 
Bu durumda, huzur bulmamız gereken bu kutsal limanlar bize daha fazla rahatsızlık hissi vermeye başlar. Bu durum, hayatlarımıza da yansımaya başlar.

Devamı
Yorum bırak
uyumlama hazırlık süreci

Uyumlama Hazırlık Süreci

Bu yazımda genel olarak uzaktan yapılan inisiyelerde, uyumlama hazırlık sürecinin nasıl yapıldığı hakkında aşağıdaki başlıklar kapsamında bilgiler vericeğim.

Uzaktan uyumlamalar beraber belirlenecek gün ve zamanda birebir olarak yapılır. İstenildiği taktirde ve bazı özel durumlarda chi ball yöntemiyle de yapılabilir.

Devamı
Yorum bırak
tepe çakra

Tepe Çakrası Hakkında En Kapsamlı Bilgiler–Neden Tıkanır?|Nasıl Açılır?

Tepe çakrası başımızın üzerinde bıngıldak diye tabir edilen bölgede bulunur. Tepe çakramız ilahi enerjiyi aldığımız, ilahi olanla bağlantı kurduğumuz çakramızdır. Bu sebeple bu çakramızda kapanma diye birşey söz konusu değildir. Gerçek anlamda açık olması saf farkındalığa varmak demektir. Bilgelik ve aydınlanma merkezidir.

Yedinci çakranın yeterince açık olma durumunda fiziksel, zihinsel sınırlara ulaşılır.

Devamı
Yorum bırak
boğaz çakrası

Boğaz Çakrası Hakkında En Kapsamlı Bilgiler–Neden Tıkanır?|Nasıl Açılır?

Boğaz çakrası beşinci çakramızdır. Boğazımızın tam ortasında bulunur. Boğaz çakramız tamamen ifade etmek, kişisel ihtiyaçlar için sorumluluk almakla ilgilidir. İfade etmenin geniş bir açıklaması vardır. Düşündüğümüz şeyleri sözlerle ifade edebildiğimiz gibi, giyim tarzımızla, saç stilimizle, çalıştığımız – çaba harcadığımız işlerle de yansıtabiliriz ve hepsi bizim kendimizi ifade tarzımızdır.

Devamı
1
kalp çakrası

Kalp Çakrası Hakkında En Kapsamlı Bilgiler–Neden Tıkanır?| Nasıl Açılır?

Kalp çakrası dördüncü çakramızdır. Göğsümüzün tam orta kısmında bulunur. Yedi ana çakramızın ortasında, 3’ü altında 3’ü yukarıda bulunur. Alt kısımdaki çakralar genellikle fiziksel alanla, yukardakiler ise ruhsal kısımla ilgilidir. Kalp çakra fiziksel ve ruhsal buluşmanın yapıldığı yerdir.Şefkat, merhamet, bağışlama, fedakarlık bu çakranın alanına girer. Sevgi merkezidir.

Devamı
Yorum bırak

Sitemizin alışveriş kısmı bakım aşamasındadır. En kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte Blogumuza göz atabilirsiniz. İletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz. Kapat